Dažādas piezīmes

21/03/2020

4TB hdd = fail (Nr. 3)
17:22:10 HELDON ()
4 gadu vecā situācija atkārtojās - lai būtu jautrāk, nobira HDD31 (pieslēgts caur sharkoon usb dokstaciju). Failu sistēma no NTFS pārtapa par nenolasāmu sūdu.

xx_2.jpg

Sava slinkuma pēc programmā Advanced File Organizer nebiju izveidojis failu sarakstu, kas bija šajā diskā (disks bija pilns), līdz ar to nojausma, kas tur bija, ir tikai daļēja. Nekas jau tāds svarīgs globāli tur nebija, tomēr nepatīkami.

Mēģinu recoveroties. Izmēģināju programmu Hetman NTFS Recovery, failu saraksts ar to daļēji tika atgūts, bet paši faili gan nē. Turpinu ņemties.
Izskatās, ka ar Disk.Drill.for.Windows.v2.0.0.339-LAXiTY viss notiek - dati tiek atgūti, tikai jāpagaida ~6h līdz scan beigām. Tiesa gan oriģinālie failu nosaukumi ir zuduši un .mkv  lielākoties ir pārtapuši par .webm, bet to viegli atrisināt atjaunoto failu vienkārši pārsaucot atpakaļ par .mkv - pārbaudīju, tas strādā.

done.gif

14/03/2020

Pocket Budget (mapeapps) atgriežas
18:13:43 HELDON ()
Brīnumi notiek.

Super noderīga aplikācija, kuras izstrādātāji bija pazuduši n-tos gadus pēkšņi izlaiž jaunu versiju un pasaka - viss notiek, turpināsim attīstīt programmu. Atvainojiet, ka nebijām "īpaši" aktīvi.

https://www.mapeapps.com/

Papildināts:
Aizrakstīju izstrādātājiem, kas man nepatīk jaunajā versijā. Atbildēja: "Mums tava ideja ļoti patīk, tiks izdarīts nākamajā versijā".

Papildināts 2:
Jaunajā atjauninājumā mana ideja jau ir ieviesta. Lūk, tas ir ātrums!!!!