Dažādas piezīmes

23/07/2016

Sausā tualete
19:25:51 qvazar (1 komentārs)
sausa_tualete.jpg

30/12/2014

Vēsture... norausu asariņu
10:30:11 hQuse (Ir ko piebilst?)
Apbrīnojams entuziasms tajos laikos...
integralradio_2006.png

Tālāk »

27/08/2014

Komentāri interesantāki par pašu rakstu
13:47:20 hQuse (1 komentārs)
ZM: Šā gada graudu raža būs par 11% lielāka nekā vidēji pēdējos piecos gados

14/08/2014

Atgriežamies pie lietotājam nedraudzīgajiem URL
17:17:56 hQuse (1 komentārs)
Īsumā. Hostētājs aizgrieza ciet iespēju izsaukt .php failus bez paplašinājuma. Kā rezultātā iepriekšējie bloga linki formātā http://tvertne.org/blogi/item/GGGG/MM/DD/NOSAUKUMS turpmāk būs http://tvertne.org/blogi/item.php/GGGG/MM/DD/NOSAUKUMS!
(Līdz šodienai jebkurš izsaukums atgrieza 404. kļūdu (@%#@^&#*#!))

Tā kā Apaches mod_rewrite pats par sevi šancē, tad visi iepriekšējā formāta linki bez .php tiks redirektēti uz "ar .php", t.i., ja google cachē būs links uz /blogi/item/... tad pieprasot šo linku, atbildē nebūs vis 404. kļūda, bet gan notiks redirekts uz /blogi/item.php/...

CMS'ā vēsturiski baisi samudrīts .htaccess un rewrite nosacījumi, kā rezultātā vieglāk izveikt augstāk minēto "pielāgošanos" un īpaši nehakot .htaccess.

Šis ir kārtējais signāls tam, ka laiks mainīt CMS uz kaut ko aktuālāku.

01/07/2014

.uk
18:57:24 didzis (Ir ko piebilst?)
sen te nekas nav raxtiits:)regularitaate reizi 2 gados:))...tiko atgriezos no sava kaarteejaa vojaazha pa eiropu..tagad biju .uk..precizaak Skotijaa.nedēļu nodzīvoju,trāpijās arī saulains laiks(netipiski turienei)..tauta draudziiga,netiriba drausmiiga(uz ielas metajas atkritumi)..visi guļ zalienos ,parkos.un nevienu tas neuztrauc.tauta dzīvo tādā kā relaxā:)..krogos cenas:skotu prokastis(2 ceptas olas,kartupelju pankuka,cepta desa,asinsdesa,shkjikjis,grauzdinji,pupiņu salati) 4 eiro,frii ar ceptam ribam 6,50 eiro,viskijs 2,80(ljoti daudz tika palietots),kafija(vienkarshi nedzerama) 1,50 ,kartigs steiks ar piparu merci 16-30 eiraam..kjinieshos standarts ka jau visur ..garshiigi un aatri..pile ar risiem 6,00 eiro..vista ar nudelem 4,50..autobusi paris pieturas 2 eiras..metro tapat..vilcieni vispar atronomiskaas cenaas bet MEGA atri un eerti..nobraucot 600km jutos ideaali(sakuma iedomajos musu vilcienus 600 km ,domaju ka bushu beigts),bet nu ciparss..cilvekam Glazgowa-Donkastera(caur newcastle) 54 eiras..un tas ir ljoti pa leeto.bij variants ari braukt pa 136 eiram bez parseshanaas.vilcienos wifi.(aatrs)..tauta parsvara parvietojas ar pajaunaam mazlitražas mašīnām.parsvarā dīzeļiem.tas īsumā

update...ieeju kroga ap 2 dienaa..sezh sieviete gados ap 65..lasa avizi..dzer viskiju ar ledu.

update2..bijam 3jataa..un arii ar vilcienu braucam trijataa..156 eiras:)

09/04/2014

Bye, bye DynDns!
00:36:08 hQuse (Ir ko piebilst?)
Līdz šim izmantoju DynDns priekš saviem lokālajiem DDNSiem.

Sakarā ar to, ka DynDns ir nolēmuši pārtraukt bezmaksas DDNS servisu, turpmāk izmantošu no-ip.com.

Bye, bye DynDns.

19/03/2014

Latvijas Gāze - zog, aprkāpj iedzīvotājus
12:04:44 qvazar (13 komentāri)
Tomēr izdevās Latvijas Gāzei mani nokaitināt. Stāsts sekojošs (saturs pilns ar necenzētiem vārdiem):

Paneļu mājā virtuvē gāzes skaitītājs stāv vairākus gadus nevienam netraucē dzīvot.
2013_07_30_10.38.23.jpg
Pretīgā vietā viņš uzstādīts ļoti augstu no grīdas, kāpēc šādi tika kādreiz uzstādīti skaitītāji es nezinu, iespējams saskaņā ar kaut kādiem mistiskiem noteikumiem. Anyway radās doma pārlikt šo skaitītāju zemāk (tuvāk grīdai).

Par to kāds čakars bija, lai pārvietotu šo skaitītāju labāk nestāstīt, un stāsts nav par skaitītāja pārvietošanu. Izmaksas bija prātam neaptveramas un nesamērīgas par 30 minūšu darbu, bet ar to jau es biju rēķinājies. Latvijas Gāze, monopola situācija, cik lielu gribās, tik lielu arī izraksta rēķinu. Nekur jau cilvēki neliksies, maksās..

Pārlika šo skaitītāju zemāk tuvāk grīdai iekasēja naudu un pazuda. Vēlāk es nopērku gāzes plīti, pieslēdzu pie gāzes skaitītāja un nekas notiek, nav gāzes? WTF? Atvienoju nost plīti, atgriežu noslēgkrānu pirms skaitītāja gāze ārā nenāk? WTF?

Zvanu Latvijas Gāzei, kas par huiņu? Es nevienā brīdi neesmu prasījis nobloķēt/atslēgt gāzi, prasīju vienkārši pārvietot skaitītāju citā vietā.

Izrādās kāds Latvijas Gāzes ierēdnis (LASI PIMPIS, KROPLIS, PIDARS), izdomājis noteikumus, ka ja aiz gāzes skaitītāja nav gala aprīkojums (plīts), tad skaitītājs esot jānobloķē. NAHUJ? Kas viņš ir debils? Pirms skaitītāja ir krāns ar kuru aizgriež ciet, noslēdz gāzes padevi. NAHREN VAJAG VĒL Nobloķēt skaitītāju un pa virsu noplombēt? BĻAD KUR IR BRĪDINĀJUMS?

Tagad man ir jāsauc meistars no Latvijas Gāzes, jo redziet skaitītājs ir viltīgi nobloķēts un noplombēts, un jāmaksā 40 EUR. Par 30 sekunžu darbu, lai atbloķētu skaitītāju. Tā tipa neskaitās zagšana? NEMAZ NEZOG NO MANIS 40 EUR?

Kāda nahren viņiem daļa ko es daru aiz skatītāja ar gāzi? ES tāpat katru dienu 1000000000 reizes mainīšu gāzes plīti, kad es gribēšu un cik reizes gribēšu, un vispār nahuj atslēgšu plīti pielaidīšu visu māju ar gāzi un uzspridzināšu. Tas redziet Latvijas Gāzei ir pohuj, galvenais izdomāt absurdu noteikumu, lai varētu izkrāpt/nozagt no manis 40 EUR..

Meistars protams uzreiz atbraukt nevar.. Nu neko jāpavada nedēļa bez gāzes.. Protams konkrētā laikā meistars atbraukt arī nevar..

06/06/2013

airbaltic - kapeiku pisēji
15:06:03 qvazar (7 komentāri)
Kādu laiku nebiju lidojis ar airbaltic, protams ieberzos.
Nopirkta lidmašīnas biļete ekonomiskajā klasē.
Normāli es vienmēr čekojos internetā, bet šoreiz sanāca tā, ka dabūju Booking reference ļoti vēlu.
Vārdu sakot atrodos Arlandas lidostā aizeju līdz airbaltic lodziņam, parādu pasi, menedžeris izdrukā, pasniedz man biļeti un uzspiež uz biļetes sarkanu zīmogu NOT VALID, bez jebkāda iepriekšēja brīdinājuma. Tālāk viņš man svinīgi paziņo, ka es nekur lidot nevaru kamēr nesamaksāšu 90 SEK (jo neesmu veicis check-in caur web), pretējā gadījumā man uz visu mūžu jāpaliek Zviedrijā. WTF?
Tas, ka biļete ir nopirkta tas neskaitās.
Šāda situācija man radīja nelielu šoku, jo pirms tam lidojot desmitiem reižu airbaltic par iečekošanos lidostā pie lodziņa nekādu papildus samaksu neprasīja.
Laiks līdz bordingam bija maz un pieņēmu lēmumu samaksāt 90 SEK.
Vēlāk kā izrādās, lidostā varot čekoties arī automātos bez maksas. Kurā brīdī Arlandas lidostā šādi automāti parādījās man nav ne jausmas, jo kādreiz tādi 100% nebija. Šeit jautājums, kādēļ airbaltic menedžeris (lasi CŪKA) nevarēja pateikt, ka jūs varat bezmaksas iečkoties pie automāta? Protams nē, tā vietā čalis ātri izdrukā/iedod NOT VALID biļeti un davai maksā 90 SEK.
Būtu diezgan interesanta situācija, ja man kaut kāda iemesla dēļ nebūtu 90 SEKi un es ar nopirktu biļeti nevarētu atlidot mājās..

PS> Protams nekomentēšu pārējas superīgās fīčas, ka lai izvēlētos sēdvietu piemēram pie loga ir jāmaksā papildus u.t.t.

air_baltic.JPG

12/03/2013

telefons
23:37:57 didzis (1 komentārs)
 iespejams,ka būs vajadzība pēc jaunas trubas..mož nopirkt tādu,ņemot vērā manu telefona lietošanas specifiku :)  http://www.androids.lv/android-ierices/caterpillar-prezente-izturigo-cat-b15-android-viedtalruni/

regulārie gļuki ar HTC Desire S riktīgi sāk jau besīt.:(
 

20/10/2010

Ziepniekkalns divas stundas bez elektrības
09:39:52 hQuse (4 komentāri)

Vakar 19.10.2010 aptuveni no plkst. 20 līdz 22 pusē Ziepniekkalna rajonā no Valdeķu/Ozolciema ielas krustojuma līdz Ozolciema ielai 56/6 (autobusu galapunkts) bija pilnīga tumsa, jo bija pazudusi elektrība. Bija tumšas ēkas, tumši pagalmi, tumšas ielas un stāvvietas. Domāji, ka nosacīta "jautrība" bija gan IKI veikalā, gan MEVI gym sporta zālē un saunā, gan Drogās, gan citos veikaliņos, kā arī tiem, kas elektrības pazušanas brīdī brauca liftos vai mazgājās vannā :). Ak jā, un blakus esošās jaunās daudzdzīvokļu mājas celtniekiem, kas sēdēja ceļamkrānos un stāvējā uz pusuzbūvēta ceturtā stāva malas, droši vien arī bija "jautri". Neparasts bija klusums ēkā, kurā es dzīvoju un  visapkārt rajonā. Un neparasti bija redzēt daudzos logos blāvas sveču gaismiņas. Vēl brīnums bija redzēt, ka jaunuzceltajā bērnu dārzā elektrība _bija_. Izskatījās kā tāda saliņa tumsā.

Deviņu gadu laikā tik ilgu elektrības pārrāvumu piedzīvoju pirmo reizi. Latvenergo pa telefonu vienmuļi teica, ka - jā zināms par problēmu, ka esot zemē ierakta kabeļa bojājums. Interesanti, ka kabeļa dēļ pusei mikrorajona nav elektrības...

Jocīgi, ka nevienā ziņā nevaru atrast neko par šo atgadījumu.

10/09/2009

The.Soviet.Story.2008.DVDRip.XviD-LAP
20:05:24 HELDON (1 komentārs)
oho!

Kāda grupa ir izlaidusi 'Padomju stāstu'.
Tā ir reāla iespēja, ka šo filmu noskatīsies daudz cilvēku.

Iekļauti subtitri daudzās valodās.

Tālāk »

14/08/2009

Džeza mūzika dzīvajā - kur ir?!
22:06:39 HELDON (Ir ko piebilst?)
Rīgā ir kāda vieta, kur dzīvajā spēlē džeza mūziku?

23/05/2007

..
14:06:05 HELDON (Ir ko piebilst?)
škrobe, ka neesmu tagad @cn kopā ar O.

15/06/2006

Iepatikās tēlainais salīdzinājums
18:00:52 hQuse (1 komentārs)

http://arstechnica.com/journals/microsoft.ars/2006/1/17/2551

29/03/2005

Asini redzi!
09:38:34 hQuse (6 komentāri)

Atrodi attēlā ceļu policistu [ar radaru]!

salut!

© http://www.iauto.lv/article.php?sid=8369&id=49&str=

P.S. Patiesībā man par šito smiekli nenāk. Nožēlojamā valstī dzīvojam.

 

Locations of visitors to this page