hQuse: Padoms Renault Megane Grand Scenic III īpašniekiem, ja nedeg aizmugurējais miglinieks.

Publicēts: 13:55:03 10/24/18
Autors: hQuse

Stāsts no reālas dzīves. Iespējams, kādam palīdzēs (sataupīt nervus un naudu).

 1. Aizmugures bamperim kreisajā malā no lejas izskrūvē ligzdu ar lampiņu (uzmanīgi atgriež pulksteņrādītāja virzienā).
  renim_miglinieks.PNG
 2. Pārbauda lampiņu. Ja izdegusi, nomaina uz kvēldiega nevis diožu LED [skat. 4. punktu].
 3. Ja sapuvusi (zaļa vai aprūsējusi) ligzda, to nepieciešams salabot vai nomainīt uz tamlīdzīga tipa ligzdu. Sākumā gribēju mainīt pašu vītni uz jaunu, bet tad iedomājos pamēģināt ieskrūvēt visu iegādāto detaļu un sanāca!
  Jaunā izskatās aptuveni šādi:
  p21w_sockets.PNG
  Lai pievienotu jauno ligzdu pie mašīnas vadiem, vecos vadus pārkniebj un pa vidu pievieno ūdensizturīgus divkontaktu štekerus (mamma tētis).
  https://youtu.be/A0ZpYXLAZrM

 4. Un tagad - UZMANĪBU! Ja ir bijusi čakarēšanās ar diožu LED spuldzes ielikšanu (pievieno - iedegas - nodziest, pievieno - iedegas - nodziest un tā 4x), tad nevis pārdeg drošinātājs, bet mašīnas kompī ierakstās miglas luktura ķēdes kļūda un miglinieka ķēde tiek permanenti izslēgta! Paldies Krievijas forumam! Pateicoties šim ierakstam, servisā varēja veikt kompja kļūdas resetošanu (trijos piegājienos) un patiešām - miglas lukturim viss kārtībā!

  Предохранитель, скорее всего, не при чем. Когда перегорает лампочка или, как в моем случае, заливало фишку туманки и коротило, то на панели её значёк мигал несколько раз и вырубался, говоря о присутствующей проблеме. Спустя несколько попыток и миганий, у меня так же всё перестало загораться на панели и не горела сама туманка.

  Все оказалось оч просто. Нужно было сбросить ошибку клипом или достаточно elm + PyRen с телефона.

Vēl piezīme - vienā lielā dīleru servisā pie šīs problēmas jau ir gatava standarta atbilde - detaļas atsevišķi nemaina, jāpērk viss miglas lukturis - 90EUR.