Dažādas piezīmes

Pohas RSS šim rakstam 
16:25:11 16/04/2007 iesūtījis hQuse - Sadaļa: Notes
No gūglē atrastas informācijas ("atrasts nav zakts!" un p.s. cenas novecojušas):

“Reviver” kapsulas satur dabīgus augus. Jālieto viena līdz divas kapsulas, uzdzerot glāzi ūdens. Ja tās iedzer jau pirms alkohola lietošanas, tad cilvēks nākamajā rītā pamostoties bez paģirām. Cena - 2,17 lati.

Tautā iecienītas ir „Alka – Seltzer” ūdenī šķīdināmās tabletes, kas satur sodu un aspirīnu. Tās var lietot arī citu sāpju gadījumā. Cena - 1,84 lati.

Līdzīgas ir „Alka – Prim” ūdenī šķīdināmās tabletes. Cena - 1,14 lati.

Organisma attīrīšanai var lietot arī Krievijā ražoto „Anti pohmelin”, kas ne tikai palīdzēs paģiru gadījumā, bet uzlabos arī gremošanu un spēcinās organismu. Cena - 0,75 lati.

„Sal Ems Factitium” tabletes ne tikai attīrīs organismu, bet arī stiprinās sirdi, jo satur kālija jonus. Cena - 0,95 lati.

Ampulas „Tīravots” var izmantot, lai attīrītu organismu. Tās satur ārstniecības augus – sārteni, milteni, oša mizu ekstraktu, ķiršu un sarkanā āboliņa ekstraktu. Attīra nieres, aknas, kuņģa zarnu traktu, sviedru dziedzerus un elpošanas sistēmu, izvada toksīnus no organisma. Lieto vienu ampulu dienā, brokastu laikā izdzerot ar glāzi ūdens. 15 ampulas maksā 8,78 latus, viena - 0,59 latus.

Līdzekļi „Narko Fit” un „Pari Evalar” atindēs organismu. „Narko Fit” iesaka cilvēkiem, kam jau ir izveidojusies pastāvīga tieksme pēc alkohola, jo mazina šo vēlmi. Cena - 4,66 lati.

„Pari Evalar” tabletes stiprina novājinātu organismu un mazina tieksmi pēc alkohola. Cena - 2,62 lati.

Latvijā ražotā ārstniecības augu tēja „Ladza Alka 2” palīdzēs mazināt paģiru simptomus. Vienu ēdamkaroti maisījuma jāaplej ar glāzi ūdens un dienas laikā jāizdzer trīs līdz četrās reizēs. Izraisa nepatiku, šķebināšanu pret alkoholu. Cena - 3,88 lati.

Un tēmas sakarā šis raksts.

Citi raksta

Pašlaik nav komentāru

Komentēt...

:

:
:


Komentāri rakstiem, kas vecāki par 30 dienām, pirms publicēšanas tiek izskatīti!
Comments on articles older than 30 days are moderated and in many cases NOT PUBLISHED at all!

Šurpu turpu

«« omg Topradio.lv is back. Long live Topradio. »»

Locations of visitors to this page