Dažādas piezīmes

ZZ samudžinātie tarifi RSS šim rakstam 
03:15:28 04/06/2013 iesūtījis HELDON - Sadaļa: HELDON
Interesanti, vai Tele2  tiešām uzskata, ka samudžinātie ZZ tarifi (uzskaites tarifs, faktiskā cena, bonusi- wtf?) nāk klientiem par labu?

Man jau liekas, ka tas viss ir darīts ar nolūku, lai klienti nespētu normāli orientēties tarifos un izvēlētos dārgāku tarifu nekā nepieciešams.

Tā, piemēram, man visu laiku reāli likās, ka interneta lietošanai apjomā vairāk par 1GB un mazāk par 2GB visizdevīgākais sanāk izmantot tarifu SMS+DATI, maksājot par katru iztērēto megabaitu.

Tomēr tā nav.
Papētot sīkāk visus murgaini samudžinātos ZZ  tarifus iznāk, ka pie maza sarunu apjoma (manas vidējās 7 minūtes mēnesī - episki :D), izdevīgāk ir pieslēgt tarifu Brīvais, atjaunot ZZ uzreiz 2 reizes par 4.95Ls un tad pieslēgt divus 1GB datu apjoma pakas, izmantojot vienreizējās pasūtīšanas kodus.

Visu šo darbību rezultātā sanāk ka vidējās izmaksas mēnesī izmantojot Internetu telefonā apjomā, kas ir lielāks par 1GB, bet mazāks par 2GB un vidēji 7 minūtes iztērējot sarunām ir 5.57Ls(nets)+0.50Ls(sarunas), tātad kopā 6.07Ls*.

*Tiesa gan te nav ņemts vērā, ka brīvais tarifs periodiski ik pa 100dienām ir jāatjauno, bet tas maksā relatīvi maz-0.26Ls(uzskaites tarifs), tā kā to vērā neņemu. Ja tomēr ņemam vērā arī to, tad sanāk, ka vidēji tarifa Brīvais izmantošana 1 mēneša periodā sanāk 7,8santīmi un kopējais izmaksu cipars ir 6,15Ls.

Secinājums - cena ir konkurētspējīga ar konkurenta piedāvāto Bite1 tarifu, kur par šādu pašu kombināciju nāktos maksāt 1.50Ls(pieslēguma maksa ik mēnesi)+4.50Ls(nets)+0.21Ls(sarunas), kopā 6.21Ls.

Kādi ir zemūdens akmeņi tarifam Brīvais?
Beidzoties Datu pakas darbības termiņam (30 dienas), tiek automātiski ieslēgta mistiskā "Dienas cena", tiesa gan ja internets netiek izmantots, tad maksa par to nekāda ieturēta netiek.

p.s.
Par LMT okartes tarifiem runāt jēgas nav, jo interneta kvalitāte lmt 3G tīklā ir d r a u s m ī g a. Skatīt manu okartes testu šeit.

Citi raksta

capsx 08/06/2013 22:41:28 raksta:

a kapēc tu lieto priekšapmaksas kartes?

HELDON 09/06/2013 01:10:12 raksta:

Tāpēc, ka besī "pieslēgums". Un tāpēc, ka pieslēgums ar līgumu nav nekādā veidā izdevīgāks par priekšapmaksas karti pie mana patēriņa.

Komentēt...

:

:
:


Komentāri rakstiem, kas vecāki par 30 dienām, pirms publicēšanas tiek izskatīti!
Comments on articles older than 30 days are moderated and in many cases NOT PUBLISHED at all!

Šurpu turpu

«« Mob. sarunu ilgums Šī būtu diezgan neparasta vasaras saulgriežu sagaidīšana »»

Locations of visitors to this page