Dažādas piezīmes

Pavāra nozīme RSS šim rakstam 
18:58:33 23/10/2017 iesūtījis HELDON - Sadaļa: HELDON
Pavāra nozīme ir ļoti liela.

Pirms kāda pusgada atklāju lielisku ēstuvi, kas piedāvā autentisku Āzijas virtuvi. Cenu līmenis ir krietni virs vidējā (ja izvēlos to ko gribu nevis to, kas ir standarta piedāvājumā). Bet tas mani īpaši pašreiz nesatrauc, jo nav žēl iztērēt atbilstošu summu par lielisku ēdienu.

Vietējie letiņu tipveida ēdieni man jau sen kā apnikuši (kaut vai tāpēc, ka pietrūkst asuma!), un esmu kļuvis izvēlīgs. Meklēju ko jaunu.

Tad nu lūk, viss bija OK līdz brīdim, kad šajā vietā nomainījās pavārs. Ēdiens kļuva tāds-nekāds. Un viennozīmīgi vairs nebija savas cenas vērts. Pāris reizes tur vēl aizgāju, bet sapratu, ka nav vērts.

Tad atklāju, ka šai pašai ēstuvei ir vēl otra vieta, kad gan atrodas krietni tālāk. Nolēmu šad un tad iet tur - un ko domājies - ēdiens tur ir tikpat (vai gandrīz tikpat) labs kā bija pirmajā ēstuvē pirms pavāra nomaiņas. Tad nu gāju ēst tur kādu laiku, lai arī laika ziņā tas pavisam nebija izdevīgi.

Labā ziņa ir tā, ka kolēģis, kas nesen bija aizgājis uz pirmo vietu pavēstīja, ka kvalitāte ir atgriezusies. Aizgāju pārbaudīt. Un jā - viss ir lieliski kā bija iepriekš. Secinu - ka pavāram ir super liela nozīme!

Citi raksta

Andron Mc 23/10/2017 22:47:27 raksta:

Pavāram ir nozīme. Tāda ka pavāram ir jābūt. Bet mūsdienās gandrīz visas ēdināšanas atejas iedomājas ka taisīs lielo biznesu, ņems lētāko darbspēku un izgājvielas, uzliks 200% uzcenojumu un pēc mēneša pirks nākamo Porsche Pizdyenne.

hQuse 26/10/2017 10:54:25 raksta:

Tāds banāls salīdzinājums, bet ir reizes, kad gribas ierīt kādu Rīmī salātu un ir tā, ka A7 salāti ir garšīgi un vienmēr svaigi, bet ir citi rīmī, kur reāli var just, ka vecākiem salātiem piegāzta majonēze.

hQuse 26/10/2017 11:14:57 raksta:

Bet pēc teksta izklausās, ka staigā pa restorāniem...

HELDON 26/10/2017 17:30:25 raksta:

Jā, tas skaitās restorāns, bet ne jau tādā klasiskā nozīmē (baltu galdautu tur nav).

Cik zinu īpašnieki un arī pavārs(i) nav vietējie, bet no Āzijas.

Komentēt...

:

:
:


Komentāri rakstiem, kas vecāki par 30 dienām, pirms publicēšanas tiek izskatīti!
Comments on articles older than 30 days are moderated and in many cases NOT PUBLISHED at all!

Šurpu turpu

«« Ķiploku tēja ar ingveru360grādu video virs Phenjanas»»

Locations of visitors to this page