Dažādas piezīmes

Latvijas iedzīvotāju pasīvisms nodrošina vietējo banku peļņu RSS šim rakstam 
18:09:25 15/06/2018 iesūtījis HELDON - Sadaļa: HELDON
Šodien dzirdēju tādu sarunu:
Sieva zvana vīram - klausies, man te steidzami vajag naudu izņemt no bankomāta. No kura īsti var izņemt, "savas" bankas ATM nav pa ceļam.

Vīrs apskatās online bankas mājas lapu un neko nesaprot (banka nesen apvienojusies ar citu banku).

Vīrs zvana bankai. Banka saka, ka pagaidām varot izņemt arī 2 citu banku bankomātos.

Vīrs atzvana sievai un to pasaka. Sieva priecīga izņem naudu.

Ko es ar to gribēju pateikt?
Ja vairums Latvijas iedzīvotāju paskatītos tālāk par savu degungalu, tad pamanītu, ka jau sen ir bezmaksas pakalpojumi ārvalstīs (un ne tikai (!!!), kas nodrošina naudas izņemšanu no jebkuru banku bankomātiem bez komisijas maksas (par gadījumiem, kad izmaksas ietver valūtas konvertāciju te nerunājam, tas ir atsevišķs stāsts).

Novēlējums: Sūtiet d.... vietējās bankas, ja tās liek Jums maksāt katru mēnesi tikai par to, ka ir bankas karte, kā arī ierobežo bez komisijas izņemamās naudas daudzumu  nesaprātīgā apjomā vai nepamatoti ierobežo bankomātu pieejamību ar papildus komisijām.

Ticiet man, ir labāki bezmaksas/nosacīti bezmaksas varianti.

Ja kaut vai 10 000 cilvēku vienā dienā aizvērtu kontu vietējās top bankās, tad, iespējams, bankas būtu spiestas pārdomāt savu negausību. Diemžēl Latvijas iedzīvotāji nav vienoti nevienā jautājumā, pat tajos, kas tieši attiecas uz pašu labklājību. Pārāk pacietīgi esam.

Lasīju līdzīgu situāciju Anglijā, kas arī attiecas uz banku sfēru - 1 no bankām diezgan nepamatoti ieviesa papildus komisiju kādai darbībai, kas vienmēr bijusi bezmaksas un citās bankās joprojām ir bezmaksas. Saniknotie klienti sāka bombardēt bankas online forumu, paziņojot, ka nekavējoties slēgs kontus un izmantos citas bankas. Nepagāja ne nedēļa, kā banka paziņoja, ka izvērtējot klientu atsauksmes komisija uz nenoteiktu laiku tiek atcelta.

Lūk, tā vajag cīnīties par savu labklājību!
Respekts Anglijas iedzīvotājiem.

Citi raksta

111 16/06/2018 18:26:18 raksta:

Derētu kaut vienu piemēru, kas uzticams, kas reāli strādā bez maksas.. citādi tukša runāšana

hQuse 18/06/2018 12:06:26 raksta:

Es te gribētu izcelt izņēmuma gadījumu, kas nav saistīts ar kūtrumu u.tmldz., kad cilvēkam ir pilnīgi pamatotas* hipotekāras saistības ar banku (līdz ar to - konts, karte), kā rezultātā kontu aizvēršana/bankas bombardēšana/mIm parādīšana kā opcija neeksistē.

[*izņemot tos indivīdus, kuriem ir pieejama skaidra nauda uz sitienu 100K un lielākā apmērā]

LV vs UK ir dažādi lielumi tīri statistiski: iedzīvotāju skaits katrā valstī, no kā izriet arī banku skaits, pakalpojumu skaits, tautas iespringuma spēks utt.

Par piemēriem, piekrītu iepr. komentam - kurš no tiem servisiem ir uzticams, lai nebūtu tā, ka pēc pus gada "pēkšņi" "aiziet no Latvijas"?

versatile 28/06/2018 13:18:31 raksta:

Tā kā laikam labi apzinies, ka dzen sviestu, tad sviesta ierakstam komentāru iespēju esi atslēdzis. Nu, šitam. https://tvertne.org/blogi/i...
Iegūglējot to brīnumsviestu, atrodas šitas - https://www.fairprice.com.s...
Sastāvs, ibio - Palm Oil, Palm Kernel Oil, Milk Fat, Milk Product, Salt, Soya Lecithin, Contains Permitted Emulsifier, Flavourings and Colouring (Beta Carotene)
Zini, kāds ir sviesta sastāvs? SVIESTS. Varbūt sāls. Bet thats it.

Komentēt...

:

:
:


Komentāri rakstiem, kas vecāki par 30 dienām, pirms publicēšanas tiek izskatīti!
Comments on articles older than 30 days are moderated and in many cases NOT PUBLISHED at all!

Šurpu turpu

«« Vakara prieks Glābšanas operācija Taizemē turpinās »»

Locations of visitors to this page