Dažādas piezīmes

Citadele pa kluso likvidē visus multivalūtas bankomātus RSS šim rakstam 
21:22:12 28/01/2019 iesūtījis HELDON - Sadaļa: HELDON
Diezgan smieklīgi, ka Citadele banka pa kluso ir likvidējusi visus multivalūtu bankomātus (ar Amerikas dolāriem). Tādu vairs vienkārši nav. Un viss.

Cita lieta, ka no praktiskā ikdienas pielietojuma viedokļa man nav īsti skaidrs šādu bankomātu izmantojums kā tāds, jo par valūtas konvertāciju un naudas izņemšanu ne no savas bankas atm vietējās bankas tipiski iekasē smuku procentiņu.

Bet nu man sagribējās paņemt kādu kaudzīti ar dolāriem tīri tāpat, lai ir (nākotnes ceļojumiem uz Āziju). Tiem, kas tankā - ir dažas Āzijas valstis (un ne tikai), kur dolāri ir ļoti cieņā.

Mainīt euro uz dolāriem vietējos Tavex tipa kantoros roka neceļās, kopš ir ieviesta debīla, neadekvāta komisijas maksa par katru darījumu. Lai arī ir daži kantori, kuri saka, ka viņiem komisija nav, reāli maiņas kurss ir tik slikts, ka tas pats vien sanāk.

Tāpēc jēdzīgs variants liekas vienkārši izņemt dolārus no ATM. Protams, ar pareizām ne vietējām kartēm, (o jā, tādas ir!) kam nav nekādu (vai gandrīz nekādu) procentu par konvertāciju un izņemšanu.

Attiecīgi secinām, ka tagad to var izdarīt tikai Luminor multivalūtas bankomātos. Mazākais nomināls - 50usd. Brr. Neko darīt. Jāņem vien būs.

Ideāli būtu gandrīz visu pa 5 USD un 1 USD :D Atkal jau tāpēc, ka tā ir Āzijas valstu specifika.

Nekādi citi jēdzīgi veidi kā par adekvātu maiņas kursu tikt pie dolāriem man prātā nenāk.

Citi raksta

Pašlaik nav komentāru

Komentēt...

Šim ierakstam komentēšanas iespēja ir atslēgta!

Šurpu turpu

«« YA RIMI, Maxima pamatuzdevums »»

Locations of visitors to this page