Dažādas piezīmes

No Pārdaugavas uz Centru bezmaksas tramvaji RSS šim rakstam 
09:35:24 14/09/2006 iesūtījis hQuse - Sadaļa: hQuse
Tā kā ar tramvajiem reti braucu, nebiju lietas kursā, ka tagad pirmajos vagonos NAV konduktoru, bet ir jāiet pie vadītāja vai jākāpj pa pirmajām/priekšējām durvīm, lai nopirktu braukšanas biļeti... Te ir vairākas lietas, kas man, kā pasažierim (tātad RS klientam) ir ļoti nepatīkami:

1) Nekur uzskatāmi nav paziņots par to, ka būtu jāiekāpj pa pirmajām durvīm ("Vadītājs konduktors" - kaut kur, piem., pa vidu vagonam aiz stikla aizbāzta šilte)
2) Ja arī tiek konstatēts, ka jādodas pie vadītāja, tad no rītiem trambuļi pāri tiltiem no Pārdaugavas puses ir tik piebāzti, ka cilvēcīgi, normāli, nesasmērējot apavus un nesaplēšot drēbes, tikt līdz vadītājam nav iespējams.

Un es novēroju, ka ne es viens tā pārbraucu tiltam.

Lai pilnveidotu pašapkalpošanos, piedāvāju Rīgas Satiksmei ieviest, piemēram pasažieru iesaistīšanu tramvaja pārmiju regulēšanā vai arī nokritušas štangas pielikšanā pie vadiem, tāpat varētu piedāvāt brīvprātīgajiem pasažieriem "iejusties" konduktora lomā un palīdzēt savākt naudiņu no citiem un nodot vadītājam...

Lasīt tālāk

Citi raksta

Laugh|nGMan 14/09/2006 11:28:59 raksta:

Tas man ar besī! "RS" uti dzen, acimredzot viņiem izdevīgāk piemaksāt vadītājam, nekā noalgot konduktoru. Tadejādi var ieekonomēt. Tagad es vairs nekāpju pirmajos vagonos, neiešu jau no rītiem lauzties cauri cilvēku pārpildītajam vagonam, lai iegādātos biļeti. Tā jau ir pašapkalpošanās uz biļešu cenai vajadzētu būt zemākai.

HELDON 14/09/2006 12:01:45 raksta:

Latvijas Dzelczceļa attieksme pret pasažieriem no rītiem laižot 4 vagonu vilcienus arī spārda. Vilcieni ir piebāzti līdz ūkai.

Archijs_neielogojies 15/09/2006 18:08:25 raksta:

uu jee. taa pati shtelle bija shodien. braucu uz/no autoskolu(as), neko nesamaksaaju, jo tramavji ir PAARAAK pilni. un ne jau man 20 sanjus zheel.

Komentēt...

:

:
:


Komentāri rakstiem, kas vecāki par 30 dienām, pirms publicēšanas tiek izskatīti!
Comments on articles older than 30 days are moderated and in many cases NOT PUBLISHED at all!

Šurpu turpu

«« loģika? tvertne kļūst populāra... »»

Locations of visitors to this page